Hakkımızda

ODEN YAPIHAKKIMIZDA / ODEN YAPI

Oden Yapı Tah. İnş. Tur. Gıd. Tar. Hay. Pet. Ürün. San. Tic. Ltd. Şti. , inşaat ve müteahhitlik firması olarak 2004 yılında kurulmuştur.

Benimsediği kalite politikası çerçevesinde inşaat ve taahhüt işlerinde en iyi teknolojiyi takip ederek başarısını en üst düzeye çıkarmaktadır.

Kurucusu olan İnşaat Mühendisi Mehmet Ünal DEDEOĞLU ’nun mesleki deneyimlerinden de faydalanarak , Kamu yararını ön planda tutan ,profesyonel,ilkeli ve yenilikçi hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Taahhüt projelerinde çok önemli deneyimlere sahip olan kurucumuz, birçok Okul , Konut, Kanalizasyon ve Yol inşaatlarında Şantiye Şefliği MNG Holding Bodrum Resort Otel İnşaatında Teknik Uygulama Sorumluluğu, Ankara Hastanesi Acil Servis İnşaatı ve Kemer Meder Resort Otel İnşaatında Proje Müdürlükleri yapmıştır.

Oden Yapı; Amasya Merzifon Adalet Sarayı ile başladığı taahhüt işlerine, birçok adalet sarayı, spor kompleksi ve lojmanları, hava limanı teknik blok ve kule inşaatı, 5 yıldızlı termal otel, toplu konut, cezaevi ve okullar gibi farklı mimari ve uzmanlık gerektiren projeleri eksiksiz teslim ederek geleceğe yönelik hedefleri olan, güçlü, ilkeli ve köklü bir taahhüt firması haline gelmiştir.

Oden Yapı,'nın hedefi, daima ileriye bakarak ve sürekli gelişerek en iyiye ulaşmaktır.

MİSYON

Ana ilkelerimize bağlı kalarak, kaynaklarımızın verimli dağılımı ile iş ortaklarımıza sunduğumuz değeri artırmak ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalardaki toplumların ve çalışanlarımızın uzun vadeli refahını artırmak.

VİZYON

Uzmanlaşılmış faaliyet alanlarından oluşan iş portföyüne odaklanarak, alanında öncü ve gerçek anlamda global bir firma olmak.

ANA İLKELERİMİZ

Kalite, tutarlılık ve profesyonel mükemmellik

Çalışanlarımıza saygı ve güvenliklerinin temini

Çevreye saygı ve koruma

Yüksek etik standartlar

SAĞLIK, GÜVENLİK VE ÇEVRE POLİTİKASI

ODEN YAPI tüm şirket faaliyetlerinde, bulunduğu çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilke edinmiştir. Şirketimiz tüm faliyetleri arasında İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğini birinci öncelikli olarak ele almaktan gurur duymaktadır. Tüm çalışanlarımızdan kendi faaliyetlerini sürdürürken, işçi sağlığı ve iş güvenliği gereklerine uymaları, çevreyi, mal ve mülkiyeti korumaları beklenmektedir. Bu beklenti ODEN YAPI projelerinde görevli ODEN YAPI yöneticilerinin, çalışanların yanı sıra, işveren personeli, taşeron ve tedarikçilerimizin tümünü kapsamaktadır.

ODEN YAPI'nın yürütmekte olduğu inşaat ve taahhüt işlerinde Sağlık - Güvenlik - Çevre politikası olarak;

Sağlık-Güvelik-Çevre konularında ilgili mevzuata uymayı,

Çevresel etki ve Sağlık-Güvenlik risklerini en aza indiren önlemleri alarak çalışma ortamlarını güvenli hale getirmeyi,

Çalışanlarını ve çalışmalarından etkilenen kişileri yaralanmalardan ve iş hastalıklarından korumayı,

Doğal kaynakları etkin kullanarak atıkları en aza indirmeyi ve kirliliği önlemeyi,

Sürdürülebilir gelişme hedefiyle, yatırımlarımızda Sağlık-Güvenlik-Çevre performansını iyileştiren teknolojileri uygulamayı,

Projelerinde yer alan kişi ve alt yüklenicilerle işbirlikteliği içerisinde eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinde bulunmayı,

Sağlık-Güvenlik-Çevre performansını sürdürülebilir kılmak amacıyla kurmuş olduğu yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.